Toyota

Home / Realizacje / Toyota

O projekcie

Współpracę z naszym strategicznym Klientem rozpoczęliśmy w 2015 roku od razu przejmując całość interaktywnych działań marketingowych. Salon Toyota Ja-Now-An jest w ścisłej, krajowej czołówce autoryzowanych dealerów najlepiej sprzedającej się samochodowej marki na świecie. Prowadzi sprzedaż samochodów nowych według harmonogramu premier Toyota Motor Poland oraz samochodów używanych wszystkich marek. Prowadzi stację naprawczo – diagnostyczną dostosowaną do obsługi pojazdów LCV z indywidualną zabudową. Salon wielokrotnie wygrywał przetargi dla zamówień publicznych dostarczając i obsługując flotę służb mundurowych.

Działania

Dzięki stopniowo zdobywanemu zaufaniu Klienta, zmodernizowaliśmy system komunikacji marketingowej i krok po kroku wdrożyliśmy nowoczesne rozwiązania i strategie wspierające sprzedaż. Stworzyliśmy od podstaw cztery witryny dedykowane kolejno: autom firmowym, samochodom używanym wszystkich marek, działaniom wyprzedażowym oraz serwisowi ze stacją diagnostyczną. Prowadzimy komunikację według strategii Toyota Motor Poland i indywidualnych potrzeb sprzedażowych salonu. Tworzymy wielokanałowe kampanie reklamowe dla wszystkich domen. Nasze całościowe podejście do obsługi Klienta w Google i social mediach zapewnia stały napływ klientów z obszaru całego Śląska.

O współpracy

  • Dominik Rokita, Dyrektor Handlowy
    "Od początku współpracy z Testimo jesteśmy bardzo zadowoleni z wdrażanych przez agencję rozwiązań w obszarze marketingu internetowego. Od planowania strategii po prowadzenie kampanii, wszystko realizowane jest terminowo i z dbałością o szczegóły. A co dla nas najważniejsze, działania te przynoszą wymierne korzyści, zarówno pod względem wsparcia sprzedaży, jak i kształtowania spójnego wizerunku."
    Dominik Rokita, Dyrektor HandlowyToyota Ja-Now-An

Potrzebujesz działań interaktywnych na najwyższym poziomie?

Jesteśmy gotowi, aby sprawdzić Twoje potrzeby

Inne nasze realizacje