Lewiatan

Home / Realizacje / Lewiatan

O projekcie

Od lat prowadzimy kompleksową obsługę Spółki Regionalnej Lewiatan Żory, która prowadzi ponad 120 sklepów na terenie Śląska m.in. w Gliwicach, Rybniku, Zabrzu, Bytomiu i Wodzisławiu Śląskim. Nasza współpraca trwa nieprzerwanie od 2017 roku, a zakres obowiązków całościowo pokrywa wymagane zapotrzebowanie w obszarze marketingu interaktywnego.

Lewiatan to ogólnopolski holding z dużym udziałem w krajowym rynku FMCG. Firma, która powstała pod koniec ubiegłego wieku z inicjatywy kilku hurtowników, obecnie prowadzi 3200 placówek handlowych. Polska Sieć Handlowa stale poszerza swój zasięg wykorzystując rosnącą popularność sklepów Lewiatan wśród coraz większej liczby klientów.

Działania

Prowadzimy kompleksową obsługę internetową. Stworzyliśmy witrynę, na której prowadzimy zawsze aktualną komunikację z wykorzystaniem jakościowych treści i grafik. Obsługujemy promocje i konkursy, wydajemy gazetki, wdrażamy ogólnopolską kampanię Lewiatanki. Promujemy działania lojalnościowe, czyli kartę Lewiatan i korzystanie z aplikacji. Wszystko podparte jest odpowiednimi działaniami SEO, mailingiem oraz kampaniami PPC w Google i social mediach. Na Facebooku stworzyliśmy i prowadzimy profil główny z podpiętymi wszystkimi sklepami spółki Lewiatan Żory. Prowadzimy również profil Klienta na Instagramie.

O współpracy

  • Michał Narożyński, Prezes Zarządu
    "Z Testimo współpracujemy z powodzeniem już od 2017 roku. Dzięki wspólnej pracy udało nam się przenieść znaczną część działań marketingowych do sieci. Od samego początku jesteśmy bardzo zadowoleni z komunikacji z zespołem, kreatywności w działaniach oraz szybkiej realizacji ważnych dla nas tematów. Cenimy również fakt przejrzystości działań agencji, do których mamy bieżący wgląd dzięki raportom i cyklicznym spotkaniom."
    Michał Narożyński, Prezes ZarząduLewiatan Żory

Potrzebujesz działań interaktywnych na najwyższym poziomie?

Jesteśmy gotowi, aby sprawdzić Twoje potrzeby

Inne nasze realizacje