O nas

Home / O nas

Specjalizujemy się w marketingu internetowym

Oferujemy profesjonalne usługi SEO/SEM, wspomagamy wzrost w organicznych wynikach wyszukiwania. Zawsze celujemy w pierwszą stronę wyszukiwarki, by umieścić tam Twój biznes. Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy znają branżę od podszewki.

Łączymy pracę z pasją

Wykonywana przez nas praca jest równocześnie naszą pasją. Dzięki temu możemy tworzyć efektywne i innowacyjne kampanie. Zdajemy sobie sprawę, że Internet wciąż się zmienia. Powstają nowe trendy, mechanizmy, rozwiązania, które powodują, że marketing internetowy przenosi się w zupełnie inny wymiar. Dlatego wciąż stawiamy na podnoszenie swoich kwalifikacji, regularnie uczestniczymy w szkoleniach i poszerzamy swoją wiedzę. Wszystko po to, by zapewnić najwyższą jakość usług.

Nie działamy szablonowo

Swoje działania dopasowujemy do specyfiki danej branży i potrzeb klienta. Do każdego tematu podchodzimy indywidualnie. Zaczynamy od dogłębnej analizy rynku i audytu UX i SEO. Na bieżąco monitorujemy zachowanie użytkowników na Twojej stronie www. Na podstawie wyciągniętych wniosków, proponujemy konkretne działania marketingowe.

NASZA WIZJA

Chcemy nie tylko zwiększyć ruch z wyszukiwarki Google, ale również zadbać o wizerunek Twojej firmy w sieci. Zależy nam, by obecność w Internecie przekładała się na założone wcześniej cele biznesowe i ugruntowała Twoją pozycję w branży.

NASZE CELE

Naszym celem jest wielokanałowa promocja produktów lub usług, a także zwiększenie rozpoznawalności marki. Chcemy docierać do potencjalnych klientów na różne sposoby, np. poprzez social media czy obecność na forach internetowych.

NASZA MISJA

Zajmujemy się kompleksową promocją Twojego biznesu w Internecie. Działamy wielokanałowo, wykorzystujemy różne dostępne środki i narzędzia. Stale się doskonalimy i rozwijamy, by jak najlepiej realizować zlecenia.

NASZE WARTOŚCI

Uczciwość, rozwój, skuteczność, działanie w zgodzie z prawem – to nasze wartości. Dokładamy starań, by usługi były wykonane rzetelnie i w oparciu o wytyczne Google. Stale się rozwijamy i doskonalimy swoje umiejętności.

Dlaczego warto z nami pracować?

Oferujemy profesjonalne usługi SEO/SEM wspomagamy wzrost w organicznych wynikach wyszukiwania.
Zawsze celujemy w PIERWSZĄ stronę wyszukiwarki by umieścić tam Twój biznes

01.

Rozwój

Dostarczymy Ci nowych potencjalnych klientów

02.

Wiedza

Wiemy, jak zaoszczędzić Twój czas i pieniądze

03.

Doświadczenie

Mamy doświadczenie i odnosimy sukcesy

Potrzebujesz działań interaktywnych na najwyższym poziomie?

Jesteśmy gotowi, aby sprawdzić Twoje potrzeby