Kampanie Facebook Ads

//Kampanie Facebook Ads

KAMPANIE FACEBOOK ADS TO REKLAMA MAKSYMALNIE SPERSONALIZOWANA

Rekalma facebook ads

Facebook jest obecnie najczęściej odwiedzanym portalem social media. Dlatego również dzięki niemu możesz docierać do swoich potencjalnych klientów. Reklamy Facebook Ads dają możliwość określenia cech odbiorców Twojego przekazu, jak np. wiek, płeć, polubienia i lokalizacja. Ale to nie wszystkie zalety tego rozwiązania.

Kampania Facebook do niezdecydowanych

Remarketing znany jest już wielu firmom, które prężnie działają w obszarze swojego marketingu. Na Facebooku może on być świetnym sposobem zdobywania klientów. Dzięki odpowiednim narzędziom, osoba która była na Twojej stronie internetowej zobaczy na swoim profilu na Facebooku reklamę, którą mu wyświetlimy. Będzie ona spersonalizowana, z bezpośrednim przekazem do użytkownika, a takie potencjalni klienci lubią najbardziej.

Wyróżnij się wśród innych reklamodawców

Kampanie Facebook stają się coraz bardziej popularne, dlatego dobrze jest wyróżnić się wśród swojej konkurencji. Pomożemy Ci stworzyć kreacje i treści, które podziałają na użytkowników tak, że będą chcieli skorzystać z Twoich usług lub kupić Twoje produkty. Sprawdź sam, jakie może przynieść to efekty. Co miesiąc otrzymasz raport z działań, wraz z planami na kolejny czas.

Chcesz rozpocząć kampanię Facebook Ads?

Reklama na Facebooku pod ścisłą kontrolą

Koszty reklamy na Facebooku pozostają pod Twoją ścisłą kontrolą. Możesz przeznaczyć na nią określony budżet dzienny lub całkowity. Masz również możliwość wybrania płatności, podczas ustalania celu kampanii. Twoja reklama będzie widoczna do czasu, gdy budżet nie zostanie wyczerpany. Nigdy więc nie będziesz zaskoczony dodatkowymi wydatkami na nią.

Przekaz stworzony dla Ciebie

Zbudujemy Twoją kampanię na Facebooku. Dzięki nam przyciągniesz klientów ciekawą grafiką i interesującymi treściami na swojego fanpage’a, a nawet na stronę internetową, co przełoży się na sprzedaż usług i produktów. Poza tym taka reklama daje możliwość większego poznania marki przez użytkowników Facebooka. Razem z nami dotrzesz więc skuteczniej do odbiorców i rozbudujesz swoją listę potencjalnych klientów.

Buduj listę zainteresowanych przez Facebook

Tworząc stronę na Facebooku, prowadząc na niej działalność i powiększając grono obserwujących użytkowników, jednocześnie powiększasz grono swoich odbiorców. Możesz bowiem docierać do znajomych swoich klientów, nie tylko przez reklamę. Gdy dany obserwator wykona działania na Twoim fanpage’u (doda komentarz, polubi post itp.), będą o tym wiedzieli jego znajomi. W ten sposób również oni poznają  Ciebie i Twoją ofertę. Umożliwia to budowanie coraz dłuższej listy odbiorców, co przekłada się na większą liczbę klientów.

kampanie facebook

Potrzebujesz audytu SEO strony www?

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA SM

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA SM

CONTENT MARKETING

CONTENT MARKETING

COPYWRITING

COPYWRITING

MARKETING SZEPTANY

MARKETING SZEPTANY