Kraków stolicą pozycjonowania! Dlatego też tam będziemy

Kraków stanie się stolicą SEO już 7 października tego roku! To właśnie wtedy odbędzie się trzecie spotkanie z serii #semKRK, podczas którego najlepsi polscy specjaliści od pozycjonowania zdradzą sekrety tej trudnej branży. Jesteście gotowi? Rejestracja startuje 19 września! I my też tam będziemy z naszą prelekcją. Tego nie można przegapić.

Branżowe spotkanie

Już 7 października w krakowskiej Pauzie in Garden spotka się ponad 150 specjalistów i miłośników branży SEO. Trzecie spotkanie #semKRK to świetna okazja do wysłuchania prowadzonych przez ekspertów prelekcji oraz networkingu.

– Organizatorzy semKRK postanowili dać nam możliwość posłuchania osób, które bez wątpienia znają się na swojej pracy, bowiem różnymi zagadnieniami z zakresu marketingu internetowego zajmują się od lat. Kilka prelekcji, masa wiedzy i mnóstwo ludzi z zainteresowaniem chłonących każde słowo płynące ze sceny, a do tego chcących nawiązywać nowe znajomości i wymieniać poglądy z ludźmi z branży to właśnie esencja semKRK – tak pisał o nas Łukasz Kołodziejczyk po drugiej edycji #semKRK.

Specjaliści – w tym nasz Project Manager

Podczas październikowego eventu na scenie pojawią się Tomasz Wieliczko, Maciej Chmurkowski, Daniel Janiszewski, Dawid Medwediuk i Mateusz Dela. Ci doceniani nie tylko w Polsce, ale również za granicą specjaliści opowiedzą nam między innymi o planowaniu strategii międzynarodowych i automatyzacji działań SEO, a także ostrzegą, na jakie najgroźniejsze mity związane z SEM należy uważać. Dodatkowo, na wszystkich uczestników będą czekać pełne gadżetów starter packi, konkursy i darmowy poczęstunek. A na koniec planujemy merytoryczną niespodziankę…

Co szczególnie polecamy?

Daniel Janiszewski opowie o tym, jak rozgraniczyć działania marketingu internetowego w firmie produkcyjnej na klientów biznesowych i indywidualnych. Poza prelekcją, zaprosi również do dyskusji, więc na pewno będzie się działo. Natomiast Mateusz Dela z GoEuro wystąpi z prezentacją „Jak zwiększyliśmy ruch organiczny o 2000% w ciągu 12 miesięcy. GoEuro – case study”. Przedstawi zarys działań i strategii SEO międzynarodowej wyszukiwarki połączeń GoEuro na rynku polskim. Poza tym usłyszymy o tym, jak planować międzynarodową strategię SEO, jak i czy wdrażać automatyzację, a do tego skalowanie działań SEO oraz poznamy najgroźniejsze mity dotyczące tej branży.

Koszt biletu na #semKRK to 15 zł. Rejestracja rusza już 19 września o godzinie 19:00 – warto zapamiętać ten termin, bo przy poprzednich edycjach wejściówki rozeszły się w niecałe dwie godziny. Jeśli interesujesz się SEO/SEM, nie może Cię u nas zabraknąć!

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziesz na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1721338368116686