Audyt stron internetowych

/Audyt stron internetowych

AUDYT STRON INTERNETOWYCH POMOŻE ROZWINĄĆ TWÓJ BIZNES

Audyt stron internetowych

Mogłoby się wydawać, że po zrobieniu strony internetowej i zleceniu jej pozycjonowania wszystko już będzie działać i będziemy tylko zwiększać zyski. Jeśli jednak widzisz, że nie przynosi to spodziewanych efektów, zgłoś się do nas – wykonamy dla Ciebie audyt Twojej strony www, dzięki czemu będziesz wiedzieć, nad jakimi obszarami jeszcze warto popracować.

Zamień słabe strony w mocne punkty

Czasem wchodząc na swoją stronę internetową sami nie widzimy błędów, które dla użytkowników mogą być oczywiste, a przez to zniechęcić ich do rozpoczęcia współpracy z daną firmą. Dlatego dobrze jest sprawdzić stronę www pod względem ux, wyglądu czy treści. Dzięki temu uzyskasz niezależną opinię na temat działań marketingu cyfrowego w Twojej firmie i będziesz mógł wdrożyć zmiany, po których zwiększysz swoje zyski.

Audyt stron www pod kątem SEO

Zleciłeś komuś pozycjonowanie swojej strony, ale nie jesteś zadowolony z efektów. Pomożemy Ci sprawdzić, czy działania, które są podejmowane rzeczywiście są najlepszymi dla Twojej firmy. Przekażemy Ci wskazówki dotyczące dalszych możliwości marketingowych. Nie martw się, że Twoje zainwestowane pieniądze nie przyniosą korzyści – dokładnie to dla Ciebie sprawdzimy.


01. AUDYT SEO

Zwiększ ruch i zainteresowanie 

Sprawdzimy, czy strona, którą posiadasz jest odpowiednio przygotowana na pojawienie się w wynikach wyszukiwarek. Zobaczymy, co jeszcze można w niej ulepszyć, aby pojawiała się jak najwyżej na wybranych fazach.

02. AUDYT UX

Zwiększ użyteczność i funkcjonalność 

Sprawdzimy, czy Twoja strona ma odpowiednie treści, jest łatwa w użyciu przez potencjalnych użytkowników oraz czy jest przygotowana do Twoich celów biznesowych.


Darmowy audyt SEO

DESIGN I WEB DESIGN

DESIGN I WEB DESIGN

Tworzenie i rozwój stron internetowych, sklepów www.

SOCIAL MEDIA I PR

SOCIAL MEDIA I PR

Efektywne strategie social i content marketingowe.

KAMPANIE SEO/SEM

KAMPANIE SEO/SEM

Kompleksowa obsługa wizerunku w sieci.