Web Developer

Agencja Interaktywna Testimo szuka nowego członka zespołu na stanowisko Web Developer! 🙂

Zajmujemy się marketingiem internetowym dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Dla naszych klientów wykonujemy między innymi strony internetowe, prowadzimy kampanie SEO/SEM i działania w Social Mediach.

Tworzymy zgrany zespół profesjonalistów, dla których praca jest również pasją. Dbamy o dobrą atmosferę w firmie i wzajemnie się wspieramy. Jeśli cenisz sobie rozwój osobisty i zawodowy, wyślij do nas aplikację!

TWOJE ZADANIA
  • Tworzenie stron i sklepów internetowych opartych na WordPress i WooCommerce, na podstawie makiet
  • Wprowadzanie modyfikacji, rozbudowa i utrzymanie istniejących stron
  • Optymalizacja stron mająca w celu zwiększenia wydajności oraz wyniku PageSpeed Insights
  • Współpraca z Project Managerem oraz działem designu
NASZE WYMAGANIA
  • Pisanie wysokiej jakości kodu HTML5, PHP, CSS3 i JS
  • Doświadczenie w tworzeniu stron WordPress (Themes structure, Custom Post Types, ACF, WooCommerce, Hooks and Multilingual)
  • Kreatywność, przywiązywanie uwagi do detali i dbałość o szczegóły
  • Umiejętność tworzenia stron w technice Responsive Web Design
  • Znajomość MySQL
CO OFERUJEMY?
  • Wynagrodzenie od konkretnego zlecenia ustalane indywidualnie
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Współpraca na zasadzie B2B
  • Praca na samodzielnym stanowisku
  • Możliwość realizacji i wdrażania własnych pomysłów
  • Praca z młodym, elastycznym, zgranym zespołem
  • Niekorporacyjną atmosferę, wyjazdy integracyjne, spotkania branżowe

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz na stronie lub na nasz adres mailowy: biuro@testimo.pl

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Testimo Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”
    Informujemy, że Administratorem danych jest Testimo Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach przy ul. Siemińskiego 25D/VII. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.