Dbamy o swoje umiejętności, dlatego mamy za sobą szkolenie SEO

Znamy starą, dobrą zasadę, że człowiek uczy się przez całe życie, więc my też chcemy poprawiać swoje umiejętności. Ostatnią okazją były Internetowe Rewolucje – szkolenie SEO organizowane przez Google Polska oraz Google AdWords – prowadzone przez specjalistów ze Śląskiego Centrum Społeczeństwa Informacyjnego.

Internetowe Rewolucje to program Google Polska, który w pierwszym etapie kształcił przedsiębiorców z tematu marketingu internetowego. Teraz, w drugim etapie, rozpoczęli szkolenia w Polsce wśród osób, które chcą być ekspertami internetowymi. A my na pewno chcemy i do tego dążymy.

Podczas dwóch dni dowiedzieliśmy się najważniejszych rzeczy dotyczących obecności w sieci i reklamy on-line, świata multiscreen oraz e-commerce. Ale to nie wszystko, drugiego dnia przeszliśmy szkolenie z umiejętności miękkich, czyli rozmowy z klientami, jak i pracy nad własną organizacją czasu. Na koniec napisaliśmy egzamin, którego wyniki poznamy na koniec listopada. Wtedy też otrzymamy certyfikaty ekspertów internetowych. Natomiast podczas jednodniowego szkolenia z Google AdWords podnieśliśmy nasze kwalifikacje z zakresu tego typu kampanii.

Szkolenie SEO to kolejny krok w samodoskonaleniu, dlatego będziemy dalej poświęcać czas, aby być jeszcze lepszymi specjalistami w tym, co robimy na co dzień.