Office Manager

Agencja Interaktywna Testimo – zajmujemy się marketingiem internetowym dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Dla naszych klientów wykonujemy między innymi strony internetowe, landing page’e, prowadzimy kampanie SEO/SEM, Social Media i PPC. Tworzymy zgrany zespół, dla którego praca jest również pasją.

W związku z tym, że ostatnio naprawdę „ruszyliśmy z kopyta” z ilością zleceń, potrzebujemy kolejnych osób do naszego zespołu. Zazwyczaj jesteśmy całkiem znośni 😉 przyjaźnie nastawieni i chętni do pomocy więc nie martw się, jeśli nie masz jeszcze dużego doświadczenia w branży.

Praktyka jest bezpłatna, co nie wyklucza płatnego zatrudnienia po jej zakończeniu.

JAKI JEST ZAKRES OBOWIĄZKÓW?
  • Wykonywanie zadań zleconych przez Office Managera,
  • Bieżąca współpraca z innymi pracownikami firmy,
  • Nadzór nad powierzonymi dokumentami,
  • Obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej,
  • Tworzenie dokumentów,
  • Obsługa urządzeń biurowych,
  • Czuwanie nad zaopatrzeniem biura w artykuły spożywcze i papiernicze.
JAKIE MAMY WYMAGANIA?
  • Wykształcenie min. średnie,
  • ŁATWOŚĆ W PROWADZENIU ROZMÓW TELEFONICZNYCH,
  • Zaangażowanie oraz dokładność,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne,
  • Otwartość, wysoka kultura osobista,
  • Dyspozycyjność,
  • Chęć zdobycia nowej wiedzy i umiejętności,
  • Umiejętność pracy w zespole.
CO OFERUJEMY?
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy biurowej,
  • Nielimitowane ilości napoi,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Pracę w przyjaznej i luźnej atmosferze.