Social Media Marketing i PR

/Social Media Marketing i PR

Social Media Marketing – spersonalizowane działania social mediowe i PR

Social Media Marketing zwiększy powiązania użytkowników z Twoją marką

Efektywna strategia social marketingowa pomoże ci zwiększyć powiązania użytkowników portali społecznościowych z Twoją marką. Dzięki temu stanie się ona jeszcze bardziej rozpoznawalna, a dodatkowo zyskasz większy kontakt ze swoimi klientami. Dobierzemy dla Ciebie najlepsze kanały społecznościowe, ponieważ social media to nie tylko Facebook.

Dopasuj działania social marketingowe do swojej branży

W Polsce wciąż najpopularniejszym kanałem social mediowym jest Facebook i na pewno warto prowadzić na nim fanpage firmowy. Poza tym jednak istnieją inne portale, na które warto zwrócić uwagę, takie jak Twitter, Instagram, Google+, LinkedIn, Pinterest, Snapchat czy YouTube. Po poznaniu Twojej działalności zaplanujemy strategię social media marketingową na takich kanałach, które przyniosą Ci najwięcej korzyści.

Stały kontakt z użytkownikami i natychmiastowa reakcja – to są dobrze prowadzone social media

Coraz częściej słyszy się o kryzysach marek w social mediach, ponieważ obecnie bardzo można do takiego kryzysu doprowadzić. Nie martw się, że ktokolwiek zaszkodzi Twojej marce, ponieważ będziemy trzymali rękę na pulsie 24 h/dobę, dzięki czemu nic nie umknie Twojej uwadze. Stały kontakt z użytkownikami pomoże Ci w wypracowaniu relacji, które tak bardzo przydają się w biznesie.


01. KOMPLEKSOWA OBSŁUGA SOCIAL MEDIA

Zyskaj większą rozpoznawalność marki przez kampanie social media maketing -owe

Każda marka, która chce być w pełni obecna w sieci, nie może zapomnieć również o Social Media. Poprowadzimy kampanię w tych kanałach tak, aby nie tylko zwiększała się świadomość marki, ale również rosła sprzedaż.

02. FACEBOOK ADS

Skutecznie docieraj do odbiorców

Dotrzyj do jak największej liczby osób dzięki reklamom na Facebooku. Stworzymy dla Ciebie kampanie, które będą przynosiły konwersję, ponieważ zindywidualizujemy je pod konkretne grupy odbiorców.03. CONTENT MARKETING

Bądź ekspertem i zbuduj wizerunek przez content marketing

Daj się poznać jako ekspert w swojej dziedzinie. Miej przewagę nad konkurencją i twórz rzeczywistość w swojej branży. Wzbudzaj większe zaufanie do marki, a tym samym zyskuj lojalnych klientów oraz kontrahentów.

04. COPYWRITING

Daj się poznać dzięki unikatowym treściom

Odpowiednie treści, które zostaną napisane tylko dla Ciebie będą Twoim wyróżnikiem na rynku. Zadbamy o to, żeby teksty, które potrzebujesz były oryginalne i pomysłowe. W jaki sposób możesz to wykorzystać?05. MARKETING SZEPTANY

W prosty sposób dotrzyj do grona zainteresowanych

Dotrzyj do szerszego grona odbiorców. Daj się poznać w sieci, niech inni poznają Twoje produkty i usługi, a także usłyszą o ich wartości. Naturalnie zwiększ ciekawość na temat tego, co sprzedajesz.

Darmowy audyt SEO

DESIGN I WEB DESIGN

DESIGN I WEB DESIGN

Tworzenie i rozwój stron internetowych, sklepów www.

KAMPANIE SEO/SEM

KAMPANIE SEO/SEM

Kompleksowa obsługa wizerunku w sieci.

AUDYTY

AUDYTY

Porady i zalecenia w obszarze SEO i UX.