Copywriter

/Copywriter

Copywriter

Masz głowę pełną pomysłów? Lubisz twórczą pracę? Kochasz pisać? Jeśli tak, zostaw nam swoje CV. Być może czekamy właśnie na Ciebie!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • przygotowywanie treści na potrzeby kampanii marketingowych
  • budowanie pozytywnego wizerunku marki w internecie
  • tworzenie opisów na strony internetowe
  • prowadzenie blogów firmowych
  • redagowanie tekstów i artykułów

JAKIE MAMY WYMAGANIA?
  • znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w branży marketingu internetowego lub pokrewnej (np. dział PR, dziennikarstwo)
  • dobra organizacja czasu pracy
  • mile widziana znajomość zagadnień SEO
  • dodatkowo punktowane są kreatywność, zaangażowanie i pozytywne nastawienie

CO OFERUJEMY?
  • umowę o pracę na pełen etat
  • szkolenia i możliwość rozwoju
  • narzędzia oraz wszelkie zasoby potrzebne do wykonywania pracy
  • pracę w miłym, młodym zespole
  • zarobki adekwatne do zaangażowania i efektów pracy

Zainteresowany? Wyślij nam swoje CV!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Dodaj swoje CV (wymagane)

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Dołącz zgodę na przetwarzanie danych osobowych