Account Manager

/Account Manager

Interesujesz się marketingiem internetowym, potrafisz nawiązywać relacje z ludźmi i sprzedawać usługi B2B? Do tego masz wiele pomysłów, dużo energii i chcesz dołączyć do naszego zespołu? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę.

Jaki jest zakres obowiązków?
  • Aktywna sprzedaż produktów (marketing cyfrowy, strony www, serwery, domeny, grafika, tworzenie tekstów, reklamy typu PPC, obsługa Social Media)
  • Wyszukiwanie nowych zleceń, klientów i rynków zbytu
  • Obsługa zapytań ofertowych spływających do firmy (mail, telefon, spotkania)
  • Obsługa pozyskanych klientów (nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych)
  • Tworzenie planów sprzedażowych
  • Biurowe prace administracyjne (prowadzenie dokumentacji klienta, wystawianie i rozliczanie faktur, przygotowywanie umów i ofert)

Jakie mamy wymagania?
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu długofalowych relacji
  • Umiejętności przygotowywania ofert sprzedażowych i prowadzenia prezentacji
  • Znajomość produktów związanych z marketingiem internetowym
  • Mile widziane przynajmniej minimum roczne doświadczenie w obsłudze klienta

Co oferujemy?
  • Stałe wynagrodzenie + prowizja
  • Szkolenia
  • Narzędzia oraz wszelkie zasoby potrzebne do wykonywania pracy
  • Pracę w miłym, młodym zespole
  • Zarobki adekwatne do zaangażowania i efektów pracy

Jak aplikować? Wyślij nam swoje CV!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Dodaj swoje CV (wymagane)

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Tylko pełne CV będą brane pod uwagę.

Dołącz zgodę na przetwarzanie danych osobowych