Pozycjonowanie stron internetowych

//Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie to działania dzięki którym Twoja strona jest widoczna w Google?

Pozycjonowanie stron internetowych wykonane przez Testimo sprawi że z drugiej, trzeciej, a nawet czwartej strony wyników wyszukiwania Google wskoczysz w top. Odpowiedzią na problem niskich pozycji jest pozycjonowanie stron www. To połączenie działań, które mają na celu podniesienie pozycji Twojej strony www w wyszukiwarce internetowej. Dzięki temu zyskasz klientów z ruchu organicznego (bezpłatnego). Jakie są najważniejsze punkty związane z pozycjonowaniem?

Chcesz, aby Twoja strona była na najlepszych pozycjach w Google?

OPTYMALIZACJA STRONY WWW

SEO (ang.) Search Engine Optymalization to proces dostosowania witryny internetowej na potrzeby wyszukiwarek, takich jak Google czy Bing. Optymalizacja, którą wprowadzimy na stronie, pozwoli robotom wyszukiwarek dokładnie rozpoznać co jest głównym przekazem strony internetowej, a co za tym idzie, wyświetlić ją w organicznych wynikach wyszukiwania na frazę, jaką wpisał użytkownik. To pierwszy etap pozycjonowania, po którym można wykonywać kolejne działania, pozwalające na pokazanie się w wyszukiwarkach.

POZYCJONOWANIE TO CZĘŚĆ DZIAŁAŃ SEM

SEM (ang.) Search Engine Marketing to działanie, które ma na celu zwiększenie nie tylko ruchu na stronie, ale również liczby konwersji. Dzięki długim ogonom, które wpisują świadomi użytkownicy wyszukiwarek, możesz uzyskać na swojej stronie internetowej najcenniejszy ruch, czyli klientów, którzy rzeczywiście są zainteresowani Twoją usługą i nie trafiają na witrynę przypadkiem. Odpowiednia optymalizacja oraz pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach są środkiem do tego, aby osiągnąć konwersję, czyli cel w postaci nowych klientów dla Twojego biznesu.

DAJ SIĘ ZNALEŹĆ W SWOJEJ LOKALIZACJI

Różne osoby na tę samą frazę otrzymają inne wyniki wyszukiwania, ponieważ Google dostosowuje wyniki do lokalizacji internauty. Jeżeli działasz na rynku lokalnym, możesz wyciągnąć z tego dużo korzyści, ponieważ na Twoją stronę internetową będą trafiać ludzie rzeczywiście zainteresowani Twoimi usługami, a tym samym jest większe prawdopodobieństwo, że z nich skorzystają. Co więcej, możesz umieścić swoją firmę na tzw. mapach Google, a tym samym jeszcze łatwiej będzie do Ciebie trafić. Tym samym pozycjonowanie lokalne może przynieść Ci kolejnych klientów

pozycjonowanie stron internetowych
LINKBUILDING TO KLUCZ DO TWOJEGO SUKCESU

Czasy, kiedy pozycjonowanie strony www robione było za pomocą automatów, które dodawały linki do katalogów stron, tworzących profile i posty na forach internetowych, bezpowrotnie minęły. Jeśli chcesz osiągnąć wysoką, stabilną pozycję w organicznych wynikach wyszukiwania należy postawić na jakość, a nie ilość pozyskiwanych linków. Ważne jest również zdywersyfikowanie źródeł pochodzenia linków i podjęcie wszelkich działań, które sprawią, że w oczach pracownika Google SQT linki będą wyglądały na utworzone przez zwykłych użytkowników.

pozycjonowanie stron internetowych

Darmowy audyt SEO

ANALITYKA

ANALITYKA

KAMPANIE ADWORDS

KAMPANIE ADWORDS

KARY GOOGLE

KARY GOOGLE

E-MAIL MARKETING

E-MAIL MARKETING