Kampanie Adwords

//Kampanie Adwords

Stworzymy dla Ciebie kampanie AdWords od podstaw oraz poprowadzimy ją

Nasze kampanie AdWords są optymalnie dopasowane, by trafić w potrzeby Twoich klientów i w ich oczekiwania zakupowe. Dzięki temu wzrośnie ruch na stronie oraz wskaźnik konwersji.

Chcesz wyróżnić produkt w wyszukiwarce?

Reklama AdWords w wynikach wyszukiwania

AdWords to bardzo efektywna forma promocji internetowej. Wykupione przez Ciebie reklamy będą mocno spersonalizowane, czyli wyświetlą się tylko użytkownikom, którzy wpiszą wybrane przez Ciebie frazy. Będą to potencjalni klienci, zainteresowani Twoją usługą. Reklamy płatne wyświetlają się ponad, obok oraz pod tzw. wynikami organicznymi wyszukiwania. Internauta wzrokiem automatycznie natrafia na stronę Twojej firmy, która oferuje właśnie to, czego ona potrzebuje.

Kontroluj wydatki, co do złotówki

Zaletą korzystania z Google AdWords jest kontrola wydatków przeznaczonych na reklamę. Na początku bowiem określasz kwotę, jaką chcesz na nią wydać. Nie zostanie ona nigdy przekroczona, ponieważ jeśli pieniądze wpłacone na kampanie się skończą, przestanie być ona wyświetlana. Otrzymasz powiadomienie o tej sytuacji i sam zdecydujesz, czy chcesz nadal korzystać z płatnych reklam. Co ważne, płacisz tylko za kliknięcia w Twoją stronę (PPC – ang. Pay Per Click), nie za wyświetlenia w wynikach.

PPC Remarketing to szansa na lojalnych klientów

Możesz zmienić swoich potencjalnych klientów w lojalnych klientów. Uruchomimy dla Ciebie kampanię remarketingową, która będzie skierowana bezpośrednio do osób, które już interesowały się Twoimi usługami i np. odwiedziły Twoją stronę. Jeśli nawet nie było z tego wejścia konwersji, to dzięki naszym działaniom, klient może wrócić do Ciebie.

Reklamy display’owe oraz wideo

Dostarczymy do Twoich kampanii spersonalizowane grafiki, zawierające Twoje logo. Takie kampanie pozwolą na powiązanie wyglądu Twojego brandu z tym, co użytkownik słyszał lub czytał na Twój temat w sieci. Jesteśmy również ekspertami w promocji poprzez kanały wideo, dopasujemy reklamy tak, by były dobrze i trafnie wyświetlane.

analityka01_CIEMNY
pozycjonowanie stron internetowych

Zbudujemy dla Ciebie kampanię AdWords

ANALITYKA

ANALITYKA

POZYCJONOWANIE

POZYCJONOWANIE

KARY GOOGLE

KARY GOOGLE

E-MAIL MARKETING

E-MAIL MARKETING