E mail Marketing, Mailing

//E mail Marketing, Mailing

E mail marketing tzw. mailing - To prosty i skuteczny sposób na pozyskanie klienta

Mailing dociera do potencjalnych klientów

W skład marketingu internetowego wchodzi także email marketing. Wielu osobom wciąż kojarzy się on z niechcianymi mailami reklamowymi, jednak nic bardziej mylnego. Dobrze zrobiony mailing może przynieść wzrost ruchu na stronie, a co za tym idzie wzrost sprzedaży produktów czy usług.

Spersonalizowane kampanie e mail marketing

Dobrze zrobiony mailing, a taki właśnie wychodzi zawsze z naszej firmy, jest skierowany do odpowiedniej grupy odbiorców. Możemy przygotować dla Ciebie bazę potencjalnych klientów lub wysłać do osób, które już posiadasz na swojej liście kontaktów. E mail marketing zachęci ich do wejścia na specjalnie przygotowane landing page’a lub Twoją stronę www.

Mailing jednorazowy lub cykliczny

Możemy przygotować dla Ciebie jednorazową kampanie email marketingową lub wysyłać oferty cyklicznie. Z wszystkich działań otrzymasz pełny raport, dzięki któremu będziesz widzieć, jakie efekty przynosi wysyłanie maili do potencjalnych i obecnych klientów.

Potrzebujesz dotrzeć do potencjalnych klientów?

Atrakcyjne treści i wygląd to ważny aspekt email marketingu

Wykorzystanie mailingu do promocji wiąże się z dużą skutecznością, dlatego zadbamy, abyś miał taką możliwość. Oferujemy Ci wysyłanie e-maili z prezentacją Twoich produktów i usług, pozyskiwanie baz potencjalnych klientów, przygotowanie tekstu i grafiki do wykorzystania w mailingu oraz analizowanie jego skuteczności. Rozsyłany przez nas mailing zawsze ma atrakcyjną formę, składa się z ciekawego tekstu oraz efektownej grafiki, dzięki czemu lepiej docieramy do odbiorców.

Nie prowadzimy agresywnych kampanii e-mail marketingowych

Nie prowadzimy agresywnego mailingu, nasze działania są zawsze w pełni legalne i zgodne z ustawami. Kampanię e-mail marketingową stworzymy dla Ciebie od podstaw:
– określimy wspólnie cel,
– przygotujemy kreacje graficzne,
– napiszemy odpowiednie teksty,
– roześlemy kampanię,
– prześlemy do Ciebie pełny raport z wykonanych działań.
W ten sposób możemy wysłać informację mailową do Twoich obecnych klientów (Newsletter), potencjalnych odbiorców Twojej usługi, a nawet osób, które już spotkały się z Twoją firmą, ale jeszcze nie nawiązały z Tobą współpracy (remarketing).

Przykładowe kreacje mailingowe wykorzystane w e mail marketingu

e mail marketing
e mail marketing
e mail marketing

Darmowy audyt SEO

ANALITYKA

ANALITYKA

KAMPANIE ADWORDS

KAMPANIE ADWORDS

KARY GOOGLE

KARY GOOGLE

POZYCJONOWANIE

POZYCJONOWANIE