Kampanie SEO/SEM

/Kampanie SEO/SEM

Co oferujemy? Kampanie SEO SEM! Skuteczny sposób by docierać do klienta w sieci

Kampanie seo sem to forma promocji w internecie może on przebiegać różnie. Z doświadczenia wiemy, że efekty przynoszą kampanie SEO/SEM. Trzeba je jednak dobrze zaplanować, wdrożyć, a następnie sprawdzać i optymalizować. Ale od tego jesteśmy my.

Kampania SEO/SEM na najwyższym poziomie

Co to oznacza w praktyce? Przede wszystkim indywidualne podejście do Twojego biznesu. Znajdziemy dla Ciebie najlepsze frazy, dzięki którym klienci będą szybko trafiać na Twoją stronę internetową. Następnie co miesiąc będziemy podnosić ich pozycje, a tym samym sprawiać, że Twoja firma będzie bardziej widoczna w wyszukiwarce Google. Poprzez zaawansowaną analitykę sprawdzimy, co możemy zrobić jeszcze lepiej, żebyś zwiększał swoje zyski.

SEM SEO to najlepszy sposób na promocję w internecie

Potrzebujesz, aby Twoja strona była widoczna w wyszukiwarce Google natychmiast? Stworzymy dla Ciebie kampanię AdWords, dzięki której będziesz od razu w płatnych wynikach wyszukiwania. Chcesz, aby klienci dostali od Ciebie bezpośrednią wiadomość? Postaw na e-mail marketing. Wszystkie nasze usługi skierowane są na maksymalne podniesienie Twoich zysków. Jeśli Twoja strona internetowa ma nałożoną karę Google, nie martw się, nasze działania w ramach kampanii SEO SEM rozpoczniemy od tego, żeby ją ściągnąć.


01. POZYCJONOWANIE

Zyskaj klientów z ruchu organicznego

Chcesz, by telefon w twojej firmie dzwonił, a klienci pytali się o produkty lub usługi, które oferujesz? Musisz być widoczny w wynikach organicznych. To ruch pochodzący z wyszukiwarek internetowych. W ten sposób na Twoją stronę www trafia najwięcej osób. Stąd tak ważne jest, by być w topach. Jeśli twoja witryna będzie na szarym końcu, nie uda ci się wybić na pozycję lidera w branży, bo Twoi klienci nie będą potrafili Cię znaleźć. Nie chcesz dopuścić do takiej sytuacji? Skontaktuj się z nami.

02. ANALITYKA

Zwiększ sprzedaż i rozwiń firmę

Jeśli pomimo podejmowania szeregu działań marketingowych, sprzedaż nie jest taka, jakiej oczekujesz, musisz coś zmienić. W takim wypadku warto jest postawić na analitykę. Czasem niewielkie zmiany mogą powodować znaczącą poprawę konwersji. Żeby zwiększyć ruch na Twojej stronie www śledzimy przepływ użytkowników, sprawdzamy skąd przychodzą, a także jakie treści ich interesują i ile średnio spędzają czasu na Twojej witrynie. Na tej podstawie wyciągamy wnioski, które  pomagają zwiększyć przychody Twojej firmy.03. KAMPANIE ADWORDS

Traf w potrzeby klientów

Chcesz, by informacje o Twojej stronie www docierały do jak najszerszego grona użytkowników? Planujesz przeprowadzanie kampanii promocyjnej? Chcesz zareklamować nowy produkt? Pomyśl nad reklamami typu AdWords, które zawsze wyświetlają się na pierwszej stronie wyszukiwarki internetowej. To doskonały sposób, by ściągnąć na witrynę jak największą liczbę użytkowników zainteresowanych Twoimi usługami i dotrzeć do nowych klientów.

04. USUNIĘCIE KAR NAŁOŻONYCH PRZEZ GOOGLE

Powróć do wysokich pozycji w wyszukiwarce

Na skutek niewłaściwych działań Twoja strona www została ukarana przez Google i przestała się wyświetlać w wyszukiwarce? To nie koniec świata. Pomożemy Ci wrócić do topów, by Twoja witryna znów była widoczna. Mamy spore doświadczenie i wiemy co zrobić, by Twoi klienci zaczęli dzwonić, a przychody w Twojej firmie systematycznie się zwiększały.  Działamy w zgodzie z wytycznymi Google, dzięki czemu nie musisz się martwić, że Twoja strona ponownie wypadnie z indeksu wyszukiwarki.05. E-MAIL MARKETING

Skutecznie dotrzyj do potencjalnych klientów

E-mail marketing to jeden ze skuteczniejszych sposobów dotarcia do klienta. Profesjonalne przygotowanie wysyłki wymaga doświadczenia i zaangażowania całego zespołu. Grafik tworzy odpowiednią kreację, a copywriter opracowuje angażujące treści, które zachęcają do kontaktu. Każdą kampanię raportujemy pod kątem liczby wyświetleń czy też kliknięć w link sprzedażowy. W ten sposób jesteśmy w stanie ocenić, czy nasze działania odniosły założone cele biznesowe.

Darmowy audyt SEO

DESIGN I WEB DESIGN

DESIGN I WEB DESIGN

Tworzenie i rozwój stron internetowych, sklepów www.

SOCIAL MEDIA I PR

SOCIAL MEDIA I PR

Efektywne strategie social i content marketingowe.

AUDYTY

AUDYTY

Porady i zalecenia w obszarze SEO i UX.