Landing Page

LANDING PAGE - PRZEKONAJ SIĘ, JAK EFEKTYWNY MOŻE BYĆ

Landing page – to skuteczny sposób na sprzedaż lub pozyskiwanie leadów

Dzięki landing pages będziesz mógł skutecznie rozpropagować i sprzedawać swoje nowości, promocje czy wybrane produkty. To strony internetowe, które ułatwiają konwersję, ponieważ nie są przeładowane niepotrzebnymi treściami, a ich budowa pozwala szybko skontaktować się z firmą lub zakupić produkt.

Strony produktowe są istotne w kampanii

Tworzenie kampanii marketingowych dzieli się na kilka etapów, narzędziami, które ułatwiają komunikację i prowadzą klientów do produktu lub usług, na których nam najbardziej zależy są dopasowane landing page. Przekonaj się, jak wiele można zdziałać dzięki dodatkowej stronie skierowanej do danego klienta na potrzeby konkretnej kampanii.

Landing page’s podnoszą sprzedaż

Jak sama nazwa wskazuje, dzięki stronom sprzedażowym możesz podnieść swoje zyski. Specjalnie zaprojektowane, zachęcają do tego, aby dokonać zakupu. Chcesz zrobić promocję lub wyprzedaż? Dodatkowy landing page na ten temat będzie do tego idealny. Możesz go wykorzystać w kampaniach AdWords, mailingach czy innych kanałach, którymi docierasz do klientów.

Już dziś stwórz strony sprzedażowe dla swoich sztandarowych usług lub produktów

Co to są landing pages?

 Czym są o do czego możemy wykorzystać strony sprzedażowe

Landing pages to specjalnie przygotowane strony, które służą do promowania konkretnych produktów czy pojedynczych usług, na które w danym momencie chcemy położyć szczególny nacisk. Na przykład, gdy do oferty wprowadzony zostaje nowy produkt lub nastąpiła ważna zmiana w danej usłudze. Jest to strona ofertowa, która ma za zadanie zbierać ruch klientów zainteresowanych daną usługą.

Dlaczego warto zdecydować się na taką stronę?

 Ponieważ dobrze przygotowany landing page potrafi dobrze i skutecznie sprzedać

Strony produktowe pozwalają na mocne promowanie produktu bez narażania firmowej strony głównej. Nie są one bowiem technicznie powiązane ze stroną firmową. Dzięki zastosowaniu landing pages osiągniesz szybkie i dobre efekty przy popularyzowaniu konkretnych usług. Trafia się na nie najczęściej po kliknięciu w wykupioną reklamę lub przez linki stawiane na forach czy innych miejscach, które odwiedza Twoja grupa docelowa. Potencjalny klient zobaczy zatem to, co go rzeczywiście interesuje.

Monitoring działań

 Monitorowanie działań użytkowników na landig page -ach pozwala osiągnąć lepsze efekty

Dzięki landing pages możemy kontrolować i analizować ruch dla wybranych produktów lub usług. Otrzymujemy więc informację o tym, jakim cieszą się one zainteresowaniem wśród potencjalnych klientów. To bardzo cenna informacja, ponieważ w razie potrzeby możemy na bieżąco modyfikować treści tekstowe i graficzne, a tym samym reagować na potrzeby rynku.

landing page

Jak dobry jest Twój projekt?

STRONY WWW I E-COMMERCE

STRONY WWW I E-COMMERCE

CORPORATE IDENTITY

CORPORATE IDENTITY