Strona www musi być odpowiednio zaprojektowana, by przynosiła efekty

Jeśli nie wiesz, czy jest ona dobrze skonstruowana, zleć nam audyt UX.

Chętnie ci pomożemy.

Jak powinna wyglądać strona www?

Żeby strona przyciągała jak największą liczbę użytkowników, musi być funkcjonalna i praktyczna, a także posiadać odpowiednią strukturę. Ważnym elementem jest treść przyciągająca uwagę i dobra nawigacja. Chodzi o to, by użytkownik nie miał problemów, by odnaleźć informacje, których szuka i wykonał określoną akcję. Jeśli strona będzie źle przygotowana i mało przejrzysta, potencjalny klient skorzysta z ofert konkurencji.

Sprawdź, czy Twoja strona jest użyteczna

Strona www powinna spełniać konkretny cel. Jej zadaniem jest zachęcenie klienta do podjęcia odpowiednich działań,  np. dokonania zakupu, wypełnienia formularza kontaktowego, kontaktu telefonicznego. Jednym słowem trzeba doprowadzić do konwersji. Najprostszym sposobem, by osiągnąć cel i zwiększyć zyski firmy jest audyt UX. Czasem niewielkie zmiany w wyglądzie strony  mogą mieć ogromne znaczenie.

Ulepszymy Twoją stronę, by była funkcjonalna

Po zakończeniu audytu przygotujemy raport z oceną i diagnozą błędów. Wskażemy również co należy zmienić, by zwiększyć współczynnik konwersji, a co za tym idzie, zoptymalizować stronę www pod kątem skuteczności biznesowej.  Pomożemy Ci wkroczyć na rynek internetowy z impetem i dopasować Twoją stronę do najnowszych trendów.

audytux02_CIEMNY

Jak dobry jest Twój projekt?

AUDYT SEO

AUDYT SEO