Agencja

/Agencja
SPECJALIZUJEMY SIĘ W MARKETINGU INTERNETOWYM

Oferujemy profesjonalne usługi SEO/SEM, wspomagamy wzrost w organicznych wynikach wyszukiwania. Zawsze celujemy w pierwszą stronę wyszukiwarki, by umieścić tam Twój biznes. Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy znają branżę od podszewki.


NIE DZIAŁAMY SZABLONOWO

Swoje działania dopasowujemy do specyfiki danej branży i potrzeb klienta. Do każdego tematu podchodzimy indywidualnie. Zaczynamy od dogłębnej analizy rynku i audytu UX i SEO. Na bieżąco monitorujemy zachowanie użytkowników na Twojej stronie www. Na podstawie wyciągniętych wniosków, proponujemy konkretne działania marketingowe.


ŁĄCZYMY PRACĘ Z PASJĄ

Wykonywana przez nas praca jest równocześnie naszą pasją. Dzięki temu możemy tworzyć efektywne i innowacyjne kampanie. Zdajemy sobie sprawę, że internet wciąż się zmienia. Powstają nowe trendy, mechanizmy, rozwiązania, które powodują, że marketing internetowy przenosi się w zupełnie inny wymiar. Dlatego wciąż stawiamy na podnoszenie swoich kwalifikacji, regularnie uczestniczymy w szkoleniach i poszerzamy swoją wiedzę. Wszystko po to, by zapewnić najwyższą jakość usług.


NASZA WIZJA

Chcemy nie tylko zwiększyć ruch z wyszukiwarki Google, ale również zadbać o wizerunek Twojej firmy w sieci. Zależy nam, by obecność w internecie przekładała się na założone wcześniej cele biznesowe i ugruntowała Twoją pozycję w branży.

NASZA MISJA

Zajmujemy się kompleksową promocją Twojego biznesu w internecie. Działamy wielokanałowo, wykorzystujemy różne dostępne środki i narzędzia. Stale się doskonalimy i rozwijamy, by jak najlepiej realizować zlecenia.

NASZE CELE

Naszym celem jest wielokanałowa promocja produktów lub usług, a także zwiększenie rozpoznawalności marki. Chcemy docierać do potencjalnych klientów na różne sposoby, np. poprzez social media czy obecność na forach internetowych.

NASZE WARTOŚCI

Uczciwość, rozwój, skuteczność, działanie w zgodzie z prawem – to nasze wartości. Dokładamy starań, by usługi były wykonane rzetelnie i w oparciu o wytyczne Google. Stale się rozwijamy i doskonalimy swoje umiejętności.

pozycjonowanie stron internetowych

WARTO Z NAMI PRACOWAĆ BO:

DOSTARCZYMY CI NOWYCH POTENCJALNYCH KLIENTÓW
WIEMY, JAK ZAOSZCZĘDZIĆ TWÓJ CZAS I PIENIĄDZE
MAMY DOŚWIADCZENIE I ODNOSIMY SUKCESY

Jak dobry jest Twój projekt?